مجموعه کتابهای تاریخ انسانی راه ابریشم

ساخت وبلاگ
چکیده : ♈® #راه_ابریشم  📚📖🍀 با درود و عرض ارادت خدمت تمامی دبیران فرهیخته و بزرگوارتاریخ کشور🍀💎 به استحضار ش... با عنوان : مجموعه کتابهای تاریخ انسانی راه ابریشم بخوانید :

♈® #راه_ابریشم  📚📖

🍀 با درود و عرض ارادت خدمت تمامی دبیران فرهیخته و بزرگوارتاریخ کشور🍀

💎 به استحضار شما همکاران گرانمایه و دبیران فرهیخته  تاریخ کشور می‌رسانیم؛
 در پی تلاشی شبانه روزی، بی وقفه و چندین ماهه، و با صرف صدها ساعت زمان مفید، با زحمات شبانه روزی جمعی از اساتید مجرب  تاریخ کشور؛ که از  توانا ترین و باسابقه ترین دبیران تاریخ کشور هستند، توانستند؛ مجموعه ای از کتاب کمک آموزشی برای سه پایه ی  10🍁  11 🍁   12🍁 متوسطه دوم، با عنوان کتابهای کمک آموزشی   راه_ابریشم تدوین ؛ چاپ  وانتشار دهند واینک تقدیم شما سروران ارجمند می شود.🌺  

با توجه به اینکه در تدوین کتاب ها، تمامی جوانب آموزشی مد نظر بوده و در تحلیل و تفسیر مطالب کتاب ها جزئیات بسیار کاملی مورد توجه مؤلفین محترم  بوده، به جرأت می‌توان گفت که، در پهنه ی ایران، مجموعه ی #راه_ابریشم کاملترین، جامع ترین و بی نقص ترین کتاب‌ها محسوب شده و قطعاً به عنوان کتاب کمک آموزشی جهت استفاده در رشته ی تاریخ، برای همکاران گرامی بسیار مثمرثمر خواهد بود.
✅ و صد البته در جهت هموار نمودن مسیر تلاش دانش آموزان عزیز در راه کسب مدارج عالی دانشگاهی بسیار مفید  و قطعاً اهرمی بسیار مؤثر و مفید در کمک به دانش آموزان، هم برای تست زنی دقیق تر و آسانتر و هم در فهم تاریخ و مبانی علمی آن، خواهد بود.
📚🖌

🍁امتیازات  ویژه کتابهای کمک آموزشی راه ابریشم :
🔵مولفان آثار، ازاعضاء گروه اعتبار سنجی تهیه کتب درسی وزارت آموزش وپرورش می باشند.

🔵 پاسخ جامع و کامل به تمامی فعالیت‌های کتاب‌های درسی همراه با تشریح و تحلیل.
🔵پرسش‌های تستی از تمامی درس ها همراه با پاسخ.
🔵شرح و تحلیل کلی هر درس و همچنین تحلیل و تفسیر جزئیات مطالب کتاب.
🔵 توجه و دقت در تدوین کتاب ها به حد کافی موشکافانه بوده، و کامل و جامع بودن مطالب، از سوی مؤلفین گرامی مد نظر قرار گرفته.
و بسیاری جزئیات دیگر که قطعاً همکاران بزرگوار پس از مشاهده ی متن کتاب، با دقت نظر عالمانه ی خود، مهر تأیید بر آن خواهند زد.
📕📘📗📙

✅اساتید وهمکاران :
🌲تقانی      🌹
🌲رونقی     🌹
🌲صادقی   🌹
🌲 زنگنه     🌹
🌲شفیعی   🌹
🌲شهابادی  🌹
🌲صمدی_پور🌹
🌲طرفی       🌹
🌲فتحی       🌹
🌲صحنه       🌹
🌲 محبی      🌹
🌲منوچهری   🌹
🌲منصورحسین قلی زاده🌹
🌲خانم_اکبری🌹
🌲خانم سرشاد🌹

 

🔵🔴🔵 توجه توجه :آن دسته از همکاران بزرگواری که مایل به دریافت کتابهای کمک آموزشی راه ابریشم پایه دهم ویازدهم ودوازدهم هستند ، به شماره کارت بانک ملی استاد  تقانی  
🌹6037997459365244🌹 مبلغ را واریز وآدرس خود را به صورت پیامک یا پست یا تلفن به ایشان اعلام نمایند.تا ایشان با10/. تخفیف کتاب هارا به صورت پستی تقدیم شما نمایند.
قیمت کتاب پایه دهم :14900تومان با تخفیف حدود ۲۰٪ ، ، 12000
قیمت کتاب پایه یازدهم :14900تومان با تخفیف حدود ۲۰٪،،12000
قیمت کتاب پایه دوازدهم :13900تومان با تخفیف حدود ۲۰٪ ،، 11200تومان

هزینه پست ۳۰۰۰ تومان را بر مبلغ کتابها بیفزایید

🔴 توجه🌻  توجه 🌻  همکاران گرامی، در گروه تاریخ کشور؛برای هرجلد کتاب در هرپایه🌻 از تخفیف ویژه 10% برخودار خواهند بود🌻علاوه بر آن از تخفیف 10 درصدی برای دانش آموزان  نیز بر خوردار خواهند شد.🌻

6037997459365244   تقانی

همکاران عزیز پس از واریز وجه  در شماره کارت بالا ،تصویر واریز و آدرس و قید تقاضای کدام کتاب را به پی وی مدیر ( غفور تقانی )ارسال کنید تا در اسرع وقت با پست به دستتان برسد


🌺مدیران گروه علمی تاریخی دبیران تاریخ کشور🇮🇷

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 26 مهر 1397 ساعت: 21:41